(ВИДЕО) Додека Тео тренираше со децата, погледнете кој ја забавуваше Јелисавета

By
По потпишувањеро на договорот со ЛА Клиперс, Тео со жената стигна на Сребрено езеро, каде има свој камп „Teo4“.

Јелисавета Орашанин и Милош Теодосиќ, се вратија од Америка, каде Тео потпиша двегодишен договор со ЛА Клиперси, за сума од 12,5 милиони евра.

Веднаш по враќањето, Тео се упати на Сребрено езеро, каде помина во својот камп Тео4, но не сам.

 

 

Са него, се разбира, беше и Јелисавета, која додека го чекаше Тео да заврши, ја посети една преслатка личност.

Погленете за кого станува збор на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV m2 chia anime tv: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 29 (https://animetv.cc/m/A1Yp/ep-29)

4Anime 4anime unblocked: Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 186 (https://4anime.biz/m/OoVw/ep-186)