(ВИДЕО) Драгана купила дворец – Ќе се онесвестите од раскошот

By

Популарната пејачка Драгана Мирковиќ е многу задоволна и среќна што замокот Ебенфурт стар преку 850 години ќе го уреди по своја желба.

dobivaj vesti na viber

Замокот долго време бил реновиран, а популарната пејачка открила дека е воодушевена што во своја сопственост има такво нешто.

-„Кога ќе прошетам низ замокот и ќе го погледнам се воодушевувам. Воопшто не размислувам дека тоа е мој дворец и дека тука ќе живеам, туку помислувам дали е возможно вакво нешто убаво да постои и да е мое?“ – изјавила возбудено Драгана.

Dvorac

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Boruto: Naruto Next Generations

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

anime website AniWatch DARLING in the FRANXX

watch animes AniWatch Record of Ragnarok

dubbed anime Kiss x Sis (TV)

tải go88