(ВИДЕО) Два моќни играчи го најавија враќањето во „Парови“ – Се знае и почетокот

By
Почнаа гласините за новата сезона, а популарната ријалити двојка веќе го најави своето учество.

Иако „Парови5“ штотуку завршија, на големо се зборува кога ќе почне наредната сезона и кои во неа ќе учествуваат.

Први „нога повлекоа“, Мили и Мирела, кои очигледно се многу заинтересирани да повторно се појават во ријалити шоуто, а Радосављевиќ, на својата Фејсбук страница објави слика која сугерира дека новата сезона ќе почна на 1 септември.

 

Да потсетиме, за приказната дека Мирел наводно и било одземено старетелството над синот, се фати и британскиот таблоид „The Sun“.

A вака изгледа новиот стан на Далилин:

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Shigurui: Death Frenzy (Dub) anime episode 12 online free at https://gogoanime.be go go anime

Watch anime online for free at TwistMoe anime sites

Website https://animeflv.uk: Watch Burn the Witch (Dub) animeflv Episode 3 free anime online

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Bittube: https://bittube.tv/profile/animefreakws

Chicucdskhhgd soytedienbien: http://chicucdskhhgd.soytedienbien.gov.vn/portal/Lists/Faq/DispForm.aspx?ID=372