(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка

Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица.

Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката на ова ријалити често може да ја видиме зад масата со останатите натпреварувачи, а кога ќе се појави на малите екрани, секогаш е средена.

Како што можете да видите на Телеграф пред некој ден, Бојана има совршено тело, кое го покажа неодамна на својот одмор во Грчка. Ако не сте виделе како водителката на „Парови“ изгледа во бикини, тоа можете да го видите со еден клик ОВДЕ.

Таа, важи за природна убавица. Бојана на својот Инстаграм профил објави и фотки од тренингот…

… позира и без шминка…

… и изгледа баш убаво.

Погледнете го на следниот линк интервјуто кое го даде Бојана за српски Телеграф:

 

Scroll to Top