(ВИДЕО) Јелена по раскинувањето со Даки, се појави со емотивна видео порака

Поранешната учесничка на „Парови“ сепак проговори за раскинувањето со дечкото, за кого требаше да се омажи.Јелена Круниќ и Даниел Савиќ ја завршија врската, која овие денови требаше да ја крунисаат со брак.Како што рекла вчера, за време на вклучувањето во живо на Инстаграм, врската е завршена, затоа што не испаднало така како што се надевала дека ќе испадне.

„Мене не ми е жал, затоа што не испадна онака како што очвекував“, кратко изјави Јелена.

 

И додека многумина помислија дека е рамнодушна по прашањето на раскинувањето, Јелена денеска демантираше со емотивно видео, и порака на Инстаграм. Таа објави видео со нивна слика, додека во позадина се слушаше балада на Адила Максутовиќ „Маскенбал“, а коментарот беше следен:

„Но за три недели ќе ја славевме нашата прва годишнина… Нема Даки и Јелена. Болка. Љубов. Никогаш немојте да изгубите некого кого го сакате повеќе од се, заради некакви сра*а. Премногу боли“, напиша Круниќ.

Како Јелена изгледа по бричењето и тетовирањето на главата погледнете на следниот линк:

 

Scroll to Top