(Видео) Ќерката на Џеј ја промовираше првата песна на годишнината од смртта на пејачот

By

Марија, ќерката Џеј Рамадановски, ја промовираше својата прва песна, на годишнината од смртта на починатиот пејач. Таа ја сними песната „Од кога не си тука крај мене“, за која многумина рекоа дека потсетува на песните на Џеј.

Блиски пријатели на Џеј открија дека тој имал желба Марија да стане пејачка и да гради кариера. Брзо пред неговата смрт, тие гостуваа во емисија во која испеаја дует и тогаш Џеј кажа дека е горд на својата ќерка.

За потсетување, Џеј почина лани на 6 декември во сон, откако му откажа срцето. Беше закопан во Алејата на заслужни граѓани, а го испратија со неговиот најголем хит „Недела“.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Death Note Episode 29

Attack on Titan (Dub)

anime streaming My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime My Hero Academia Season 5 Episode 22

anime stream GoGoAnime Mother of the Goddess’ Dormitory