(ВИДЕО) Ќерката на Цеца го одврза бикинито, милиметар фалеше да испадне и покаже се!

By
Новата тура провокативни фотки на Анастасија Ражнатовиќ стигна од црногорското крајбрежје.

Анастасија Ражнатовиќ веќе 10 дена ужива во Црна Гора, каде ја дочека мајка и Цеца Ражнатовиќ, која во неделата вечерта имаше спектакуларен концерт во дискотеката „Топ Хил“.

И додека Цеца бега од сончењето и од бикините, Анастасија своето младо тело секојдневно го покажува.

Прво фантазијата ја распали со жешка снимка во златно бикини…

…а потоа се намачка, легна на лежалка, па го одврза бикинито кое баш е на граница да открие премногу!

Погледнете го и интервјуто со Анастасија на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

Watch Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban Episode 5 at website https://kissanimeonline.com kiss anime monster

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24 at website https://funimationfree.com funimation customer service