(ВИДЕО) Ќерката на Цеца го одврза бикинито, милиметар фалеше да испадне и покаже се!

By
Новата тура провокативни фотки на Анастасија Ражнатовиќ стигна од црногорското крајбрежје.

Анастасија Ражнатовиќ веќе 10 дена ужива во Црна Гора, каде ја дочека мајка и Цеца Ражнатовиќ, која во неделата вечерта имаше спектакуларен концерт во дискотеката „Топ Хил“.

И додека Цеца бега од сончењето и од бикините, Анастасија своето младо тело секојдневно го покажува.

Прво фантазијата ја распали со жешка снимка во златно бикини…

…а потоа се намачка, легна на лежалка, па го одврза бикинито кое баш е на граница да открие премногу!

Погледнете го и интервјуто со Анастасија на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak latest: Horimiya Episode 13

4Anime 4anime app: Watch The Promised Neverland Episode 1 (https://4anime.biz/m/XvAq/ep-1)