(ВИДЕО) Ќерката на Цеца објави жешка снимка – Нејзините гради никогаш нема да ви бидат поблиски

Погледнете ја секси прошетката на Анастасија Ражнатовиќ.

Како што минува времето, таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца овие денови престојува во Црна Гора, а на Инстаграм објави и една секси снимка.

На неа се гледа како Анастасија шета во шорц, и горен дел во бикини, што ги воодушеви бројните припаднички од посилниот пол.

„Додека не видиш дека сјајам како злато“, напиша Анастасија.

 

Да не должиме, погледнете ја снимката на следниот линк:

 

Scroll to Top