(Видео) „Ламборџинито“ на Сораја заврши во базен

By

Старлетата Сораја Вучелиќ на социјалните мрежи објави видео на кое нејзиниот скап автомобил од брендот „Ламборџини“, завршил во базен во Кан. Сораја морала да ангажира специјални служби за да го извлечат од водата.

 

View this post on Instagram

 

Kad sklizne stikla sa kocnice pa lambo zavrsi u bazenu 😂 🤣🤣🤣🤣#ooopss #sorry

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

„Кога ќе ти се лизне штиклата од кочницата, па „Ламборџинито ќе заврши во базен. Упс, сори“, напишала Сораја на видеото.

„Па нема врска. На сите ни се случува барем по два пати“, „Важно е штиклата да не си ја скршила“, се шегувале фановите на социјалните мрежи.

Старлетата во моментов е во врска со син на руски милијардер. Тој Сораја ја запросил во еден од најскапите ресторани во Москва. Иако се во врска веќе некое време, Сораја својот вереник, за сега, го крие од јавноста. Ламборџинито, според српските медиуми, е подарок од него.

 

 

Ќе ви се допадне