(ВИДЕО) Лидија никогаш не изгледала подобро – Актерката објави две нови секси фотки на Инстаграм

Лидија Вукичевиќ пука од сексапил.

Педесет и четиригодишната актерка изгледа фантастично, а на Инстаграм објави уште две фотки кои ги воодушевија нејзините обожаватели.

„Денеска“, напиша Лидија покрај оваа фотка.

Следеше и нова фотографија.

„Сонце и најдобар филтер“, напиша актерката.

Лајковите вриштеа, а многу обожаватели и напишаа дека денеска изгледа најдобро на својот Инстаграм. Дали се согласувате? Погледнете го и интервјуто со Лидија Вукичевиќ, која го даде за Телеграф на следниот линк.

Scroll to Top