(ВИДЕО) Лукас ја изненади Бранислава со ОГРОМЕЕЕЕЕН букет цвеќе

Аца Лукас и неговата 27 години помлада девојка, Бранислава Пашалија, до уши се заљубени едно во друго.

Foto: Instagram/braniiislava

Аца Лукас и неговата нова избраничка Бранислава Пашалија, повеќе не кријат дека се заљубени до уши, а девојката на пејачот целосно плени со својот изглед.

Бранислава денеска во Лозница ги дочека огромно љубовно изненадување, кое ни самата очигледно не се надеваше дека ќе го доживее.

Имено, се работи за голем букет цвеќе и црвени балони на кои пишува „љубов“, а сето тоа го доби од својот нов дечко.

 

Foto: Instagram/braniiislava

Бранислава беше вон себе од среќа, па овој момент веднаш го објави на Инстаграм и го сподели со сите.

Во пораката пишуваше: „Те сакам Ацо“, а таа јавно одговори: „Те сака тебе твоја…ЈА“.

 

Foto: Instagram/braniiislava

На крајот, Бранислава го изрази и своето очекување, пишувајќи кратко и јасно:

Foto: Instagram/braniiislava

Погледнете и како неодамна Аца и Бранислава за прв пат заедно се појавија во јавноста, на настапот на Јелена Карлеуша. Видеото погледнете го овде:

Scroll to Top