(Видео) Милан Калиниќ како Вин Дизел

By

Водителот Милан Калиниќ на Инстаграм објави видео снимка на која се појави разголен во када. Меѓу бројните коментари од воодушевни жени посебно беше интересен коментарот на фолк пејачката Цеца.

Познато е дека фолк дивата со години се дружи со Калиниќ, па затоа се одлучи на овој потег, а кометарот е во нејзин стил-шармантен и духовит.

Kažite laku noć lošem momku,VEĆ JEDNOM

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on

Ќе ви се допадне