(Видео) Мили среде емисија искрши чаша од глава, жирито во „Гранд“ подзина од неверување

By

Музичарот Александар Милиќ Мили, среде емисија си искрши чаша од главата, откако тоа го направи и еден од кандидатите во „Ѕвездите на Гранд“. Снежана Ѓуришиќ, која седи покрај него, подзина од неверување. Сето ова е во најавата за новата емисија на популарното музичко шоу.

Со емисијата што ќе се прикажува денес, официјално почнува вториот круг во „Гранд“ и новите елиминации.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 5

free anime Horimiya (Dub)

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 6

AnimeDao Your Name.

AnimeDao JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)