(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста

By
Емина Јаховиќ откри што Милица Тодоровиќ со години го криеше од јавноста.Кога Емина Јаховиќ го објави својот портрет кој го нацрта нејзината колешка, Милица Тодоровиќ, сите останаа без текст, а Милица покажа дека има скриен талент.

„Драги мои дали знаевте дека Милица вака црта? И дека овој е мој портрет кој ми го подари, го нацрта за помалку од 20 минути. Толку ја сакам, мојата лимонада девојка. Фала убвице. Ќе го земе моето најубаво место во мојата куќа“, напиша воодушевената Емина Јаховиќ со фотката од портрет чиј автор е Тодоровиќ.
Погледнете како Милица Тодоровиќ го пее хитот „Despacito“:

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime in heaven: High School DxD (https://animeheaven.pro/m/vpV) Episode 12

4Anime persona 4 the animation english: Watch Your Lie in April Episode 19 (https://4anime.biz/m/YZ0/ep-19)