(ВИДЕО) Најголемите српски гради почнаа да го кинат прслукот

Коко Ти на Инстаграм постави секси снимка која никого не го остави рамнодушен.Американската старлета, со српско потекло Коко Ти, објави на Инстаграм жешка снимка на која доминираат нејзините џиновски гради.

Во свој стил, Коко на фановите им го покажа својот нов градник, од кој за малку не и искочија нејзините „шестки“, а кога го затегна градникот, интернетот вриштеше од коментари.

 

Scroll to Top