(ВИДЕО) Нејзиното жешко домашно видео, го споулаве интернетот

By

Манекенката Софија Милошевиќ блесна на журката која се одржа на Белиот плоштад во Белград.

Манекенката Софија Милошевиќ беше една од официјалните лица на журката на магазинот „Hello“ која се одржа на Белиот плоштад. Девојката на фудбалерот на Адем Љајиќ, се облече мошне секси, со длабок рез на фустанот, кој ја откриваше нејзината лева нога.

Софија блесна, а многу луѓе се свртеа за неа.

 

Foto: Telegraf
Занесната манекенка по журката објави и секси снимка на која се гледа како позира во овој фустан.
Погледнете:

 

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Attack on Titan Season 2

AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 11

AnimeDao Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 10

Black Clover