(ВИДЕО) Ни Робин Худ не смее да и застане на пат – Секси водителката зема лак и стрела и покажа што знае

Водителката Бојана Ристивојевиќ ја покажа својата умешност на Златибор.

Бојана Ристивојевиќ, водителката на „Парови“, деновиве престојува на Златибор. Таа на оваа српска планина се проба во различни дисциплини, а имаше можност да стрела и со лак и стрела.

Судејќи според снимката која ја објави на Инстаграм, Бојана воопшта не беше лоша.

Погледнете ја Бојана во акција:

 

А интервјуто кое го даде на следниот линк:

Scroll to Top