(Видео) Никој не го забележа – Среде емисија Лукас со шокантна изјава за Соња

By

Новата Сезона на „Ѕвезде Гранда“ донесе и некои нови работи. Препукувањата меѓу Вики и Карлеуша продолжуваат со исто темпо, ако не е и посилно.

Меѓутоа, во вчерашното снимање и Лукас изненади. Тој неколку пати го кажа следново:

-Јас сум загрозен вид затоа што ме тепа жената, сакам во сигурен дом.

Неговата шокантна изјава може да ја слушнете на 47-та минута во видеото:

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Angel Sanctuary animeflv Episode 3 watch anime free

Watch anime online for free at KissAnime kissanimedub

Website https://animedao.nl: Watch Coppelion animedao Episode 13 anime

Website https://twistmoe.net: Watch My Hero Academia Season 2: Hero Notebook twistmoe Episode Full twist.moe

Beamng: https://www.beamng.com/members/animefreakws.444164/

Aytoloja: http://www.aytoloja.org/jforum/user/editDone/162644.page