(Видео) Обожавателка ја гаѓала Цеца, додека таа пеела на сцена

By

Цеца за момент се најде во непријатна ситуација на еден од нејзините концерти, кога нејзина обожавателка ја погоди со плишана играчка.

Жената која беше во првите редови, ја погоди Цеца додека таа пееше на сцената. Таа сакаше да и даде подарок, а играчката за малку ќе ја погодеше пејачката во глава. Цеца реагираше професионално, се насема и продолжи да пее кога ја виде играчката како лета кон неа.

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

old animefreak AnimeFreak My Hero Academia

animefreaks official website The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

Attack on Titan (Dub)

Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1