(ВИДЕО) Огромните гради само што не излетаа – Карлеуша во брутално секси издание

Јелена Карлеуша настапи во провокативно издание во една позната дискотека во Пожаревц.

Таа повторно ги возбуди сите. Овој пат, ЈК, за својот настап во една позната дискотеа во Пожаревац се облече провокативно, а од бодито, за малку ќе излетаа нејзините огромни гради.

Таа направи секси селфи, а во прв план беше нејзиното џиновско деколте.

 

Погледнете го интервјуто кое Јелена Карлеуша го даде за српски Телеграф, на следниот линк:

 

Scroll to Top