(Видео) Почина млад пејач од „Ѕвездите на Гранд“

By

Поранешниот пејач во „Ѕвездата на Гранд“, Јасмин Хасиќ почина на 36 години. Тој почина откако минатиот месец му се влошила здравствената состојба.

На Јасмин му бил дијагностициран тумор на бубрезите, па бил опериран во Турција. Веста за неговата смрт погоди голем број негови пријатели и колеги кои се простуваат од него преку социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

My Hero Academia Season 4

ANIMEFLIX DARLING in the FRANXX (Dub)

watch anime dub Dragon Ball Z (Dub)

ANIMEFLIX Hunter x Hunter (2011) Episode 146