(ВИДЕО) Поранешната на Аца Лукас, Соња го истури задникот, па го покажа СОВРШЕНОТО тело во бикини

By
Соња Вуксановиќ со секси сликите предизвика лавина на коментари.

Очигледно е дека разводот со Аца Лукас, на Соња Вуксановиќ не и влијаеше премногу, таа ужива на море и своите обожаватели, редовно ги „почестува“ со своите секси слики.

Соња прво го истури задникот во фустан, под кој не носеше градник…

 

… За да потоа се соблече во бикини и ја покажа линијата…

… А нејзините фанови во коментарите и порачаа дека телото и е совршено.

А вака Аца Лукас реагираше на прашањето за својот љубовен живот:

Видеото погледнете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне