(Видео) Розга провоцира во црвено

By

Хрватската пејачка Јелена Розга во моментов е во Австралија. Таа настапи пред балканската публика во Мелбурн. Посетителите не останаа рамнодушни не изгледот на Розга, која се појави во ултра кратко фустанче од црвена тантела. По објавувањето на фотографиите и видеата, многумина прокоментираа дека Розга никогаш не изгледала попровокативно.

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV animetv: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 12

AnimeFreak anime freak tv: Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 9