(ВИДЕО) СЕ ИЗНЕРВИРА И ГО ПРЕКИНА ИНТЕРВЈУТО – Ова е реакцијата на Аца Лукас по прашањето за раскинувањето на Бранислава

Фолкерот не беше расположен да зборува за својот емотивен живот.

Аца Лукас повторно се најде во центарот на внимание. Главната тема на голем број на медиуми беше неговото раскинување по едномесечната емотивна врска со Бранислава Пашајлија.

За разлика од Бранислава, која проговори за прекинот на романсата со фолкерот, Аца не сакаше да зборува за тоа.

Лукас стана, испи кафе и рече:

„Драго ми е што се дружевме. Еве, и јас би ве испратил, ако може“, изјави Лукас на новинарите на телевизија „Пинк“ и го прекина интервјуто.

 

Погледнете како тоа изгледаше:

Scroll to Top