(Видео) Се степаа пејачките Едита и Инди среде улица, летаа шамари и телефони

Познатите пејачки и сестри Инди и Едита Арадиновиќ се степаа на сред улица, пренесоа српските медиуми. На објавената снимка се гледа како двете се валкаат по улица додека се расправаат, а непознат дечко се обидува да ги раздели.

Во еден момент, се слуша како Инди и вика на Едита „дај ми го телефонот“, по што истиот беше  фрлен неколку метри подалеку.

Познато е дека двете сестри од порано не се во добри односи.