(ВИДЕО)Шерифовиќ со пцости кај Јована Јоксимовиќ

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ беше гостинка во утринската програма кај Јована Јоксимовиќ.

„Тешко беше да се разбудам, не се сеќавам кога последен пат бев гостин некаде рано наутро. Секогаш ќе кажам дека вие не сте нормални, а вие секогаш ќе велите дека јас не сум нормална“ – рече Шерифовиќ. Не е тајна дека пејачката е спонтана во однесувањето па така и овој пат среде емисија користеше пцости, додека снимањето одеше во живо.

 

Marija Šerifović PSUJE UŽIVO U PROGRAMU!

Posted by Silly Telly on Понеделник, 26 март 2018

Ќе ви се допадне