(ВИДЕО) Што му е тоа на главата на Милан Калиниќ? – Зошто дозволил фризерот да си игра со него?

By
О, Боже господе – напиша актерот и водител на „Пинкови ѕвезди“.
Милан Калиниќ повторно се најде во центарот на внимание. Актерот и водител на „Пинкови ѕвезди“, го промени имиџот, поточно фризурата. Тој се ишиша од страните на „нула“, а горе ја остави својата руса коса.

dobivaj vesti na viber

Секако, новиот имиџ на Калиниќ предизвика бурни коментари по неговиот Инстаграм, каде ја објави кратката снимка од неговата нова фризура.

„Што допушти да ти играат по главата? Со кого се замери, брале? Поздрави го фризерот и прашај го зошто на тебе се учи. Аууу, што направи човече“, беа само некои од коментарите на корисниците на Инстаграм.

Погледнете ја новата фризура на Калиниќ, од сите агли.

Дали ви се допаѓа?

O bože gospode

A post shared by [email protected] (@kalinic.milan72) on

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch subbed anime Mother of the Goddess’ Dormitory

My Hero Academia Season 5 (Dub)

AniWatch The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 12

aniwatch Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

online anime SK8 the Infinity

tải go88