(ВИДЕО) Сите гледаа во неа – Милица блесна во ново кратко и проѕирно фустанче

By
Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание на промоцијата на својот нов сингл.

Таа, го промовираше својот нов сингл под името „Опериран од љубов“ во еден белградски хотел. Ѕвездата на „Гранд“, блесна на овој настан, а за оваа прилика облече проѕирно и кратко фустанче.
Задоволна сум од она што го направив, Милица нон-стоп се смешкаше…

 

… и позираше на фоторепортерите. 

А како што седна, кога требаше да одржи говор за новиот проект, за малку ќе покажеше премногу.

Да се потсетиме, Милица Павловиќ за песната „Опериран од љубов“, како и за спотот, издвои неверојатно 50 илјади евра. Музиката и аранжманот го направи најуспешниот грчки композитор Фивос, кој за потребите на снимањето на песната некое време престојуваше во Белград.

Текстот го напиша Марина Туцаковиќ, а Александар Керекеш Кеки е задолжен за високобуџетниот спот снимен на Петроварадин.

Новио спот на Милица Павловиќ можете да го видите во четврток во 19 часот на нејзиниот Јутјуб канал.

До тогаш, погледнете го трејлерот за спотот.

 

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Furusato Meguri: Nippon no Mukashibanashi aniwatch Episode 50 aniwatch me

Website https://animekisa.in: Watch Yurumates animekisa Episode Full dubbed anime

Watch anime online for free at ANIMEFLIX watch anime dub

https://animefreak.ws kiss x sis animefreak

Git project-hobbit: https://git.project-hobbit.eu/gogoanimebe

Tupalo: http://tupalo.com/en/users/2648505