(ВИДЕО) Сите гледаа во неа – Милица блесна во ново кратко и проѕирно фустанче

By
Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание на промоцијата на својот нов сингл.

Таа, го промовираше својот нов сингл под името „Опериран од љубов“ во еден белградски хотел. Ѕвездата на „Гранд“, блесна на овој настан, а за оваа прилика облече проѕирно и кратко фустанче.
Задоволна сум од она што го направив, Милица нон-стоп се смешкаше…

 

… и позираше на фоторепортерите. 

А како што седна, кога требаше да одржи говор за новиот проект, за малку ќе покажеше премногу.

Да се потсетиме, Милица Павловиќ за песната „Опериран од љубов“, како и за спотот, издвои неверојатно 50 илјади евра. Музиката и аранжманот го направи најуспешниот грчки композитор Фивос, кој за потребите на снимањето на песната некое време престојуваше во Белград.

Текстот го напиша Марина Туцаковиќ, а Александар Керекеш Кеки е задолжен за високобуџетниот спот снимен на Петроварадин.

Новио спот на Милица Павловиќ можете да го видите во четврток во 19 часот на нејзиниот Јутјуб канал.

До тогаш, погледнете го трејлерот за спотот.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime discord: Watch How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode 1

ANIMEFLIX demon slayer animeflix: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 11