(ВИДЕО) Снајката на Мирослав во црно бикини ја растури конкуренцијата

Згодната пејачка се разголи на летувањето и го покажа совршеното тело во мало бикини.
Јована Николиќ Мишковиќ важи за најбогатата снајка во Србија, која веќе со години е во брак со Марко Мишковиќ, синот на Мирослав Мишковиќ.
Иако се занимава со музика и естрада, Јована во јавноста не се појавува така често, а уште поретко објавува свои провокативни фотки.

 

Foto: Instagram/jovananikolicmusic

Но, со летото и високите температури никој не може да оддолее на костимите за капење и закачувањето на фотки на социјалните мрежи, па ни Јована.

И додека пејачката минатата година, жареше и палеше во еднонеделен костим за капење…

Switched off 🌞 🐚🌊

A post shared by Jovana Nikolić Miskovic (@jovananikolicmusic) on

Vrelo leto u Beogradu ☀️👙 #mojgrad #summer #leto #hotsummer

A post shared by Jovana Nikolić Miskovic (@jovananikolicmusic) on

…Јована оваа година одлучи да покаже уште повеќе, па со фотка во црно бикини баш собра еден куп комплименти!

Foto: Instagram/jovananikolicmusic

Да потсетиме, Јована со Марко ја има ќерката Антонина.

Scroll to Top