(Видео) Сопругата на Милан Калиниќ среде џунгла во Танзанија играше традиционален африкански танц

By

Актерот Милан Калиниќ и сопругата Сандра се на одмор во џунглите на Танзанија. Тие објавија повеќе фотографии како го минуваат времето со децата во Занзибар. По долгата пандемија, двојката одбра егзотична дестинација и на Инстаграм објавуваат постојано фотографии.

 

Милан вели дека се воодушевни од љубезноста на луѓето во Танзанија. Она што го привлече вниманието е неговата сопруга Сандра, која е во петтата деценија и изгледа како да е 15 години помлада. Таа ја искористи можноста да заигра традиционален танц во џунгла, додека Милан ја снимаше.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kalinic.milan72 (@kalinic.milan72)

Ќе ви се допадне

sites to watch anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) Episode 143

Attack on Titan (Dub) Episode 24

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 6

My Hero Academia (Dub) Episode 8

AnimeHeaven Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 6