(ВИДЕО) Сораја ги разлади градите со вино

Сораја Вучелиќ ги израдува своите фанови кога повторно го отвори својот профил на „Инстаграм“, кој кратко време ѝ беше затворен. Како за почеток, таа за своите обожаватели пушти видео на кое е во секси комбинезон со огромен отвор кај градите. Не е првпат да изненади вака, но секогаш го привлекува вниманието на јавноста.

#birthdayparty

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on