(ВИДЕО) Светнаа брадавиците, па потоа гаќичките – Карлеуша во лифт го сними најжешкото видео

By
Кога не е на некоја луксузна дестинација, Јелена се враќа на провереното место за сликање – лифтот во својот дом.Таа се врати во Белград, по одморот во Истанбул, а по враќањето во родниот град, таа се врати на, старите добри навики.

dobivaj vesti na viber

Една од нив се прочуените селфи снимки од лифот во куќата во која живее, која синоќа во доцните часови повторно ги израдува сите кои ја следат.

Во краткото фустанче, без градник, во длабоки чизми, Јелена направи две кратки снимки, кои досега ги погледнаа околу 400.000 луѓе.

👩🏼

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Покрај брадавиците кои за малку ќе испаднеа, Јелена покажа и уште нешто – таму доле…

👀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инаку, Јелена повторно се врати на сината боја на коса, иако со оглед на тоа колку често ја менува, никој нема да се изненади да, денеска ја видиме во целосно друго издание.

 

Ќе ви се допадне