(ВИДЕО) Тамара дојде на настап на Аца Лукас па го покажа задникот, кој ќе ја чинеше живот

Џуричиќ по драмата низ која мина, му се врати на ноќниот живот, а синоќа уживаше со хитовите на Аца Лукас.

Таа сеуште не се има опоравено во целост, од изливањето на аква филерите кои ги имаше во задникот, но тоа не и смета кога се во прашање ноќните излегувања.
Таа синоќа отиде на еден од настапите на Аца Лукас, а на сплавот стигна видно расположена и насмеана.

 

Во краток шортс, градник и вртоглави потпетици, Тама испозира пред влезот на сплавот…

 

…а во еден момент се сврте и го покажа задникот кој за малку ќе ја чинело живот. Но, и покрај силните зафати и операции, нејзиниот задник изгледаше баш како ништо да не се случило.

„Се чувствувам прекрасно, со оглед на тоа што ова ми е второ излегување откако излегов од болница. Сите лоши работи ги заборавив, и ги ставив во втор план, како да никогаш да сум немала прекин во ноќниот живот“, со насмевка изјави Тамара за Телеграф пред влезот во сплавот.

„Остана задникот, кој мајка природа ми го даде! Доволно ми е (се смее)“, додаде таа.

Видеото погледнете го на следниот линк:

 

Scroll to Top