ВИДЕО: Цела естрада и` завидува – Дара Бубамара се пофали во новото порше

Дара Бубамара која е позната по брзото возење и автомобилите, на обожавателите им се пофали со порше, чија цена изнесува 50.000 евра.

dobivaj vesti na viber

Пејачката позираше пред луксузниот автомобил, кој посебно им се допадна на мажите, додека фановите на Дара ја пофалија и нејзината линија.

„Една е Дара и единствена која успева да претрка камион и 5 возила во рок од неколку секунди“, е само еден од интересните коментари.

 

Vrc vrc😂

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Scroll to Top