ВИДЕО: Цела естрада и` завидува – Дара Бубамара се пофали во новото порше

By

Дара Бубамара која е позната по брзото возење и автомобилите, на обожавателите им се пофали со порше, чија цена изнесува 50.000 евра.

Пејачката позираше пред луксузниот автомобил, кој посебно им се допадна на мажите, додека фановите на Дара ја пофалија и нејзината линија.

„Една е Дара и единствена која успева да претрка камион и 5 возила во рок од неколку секунди“, е само еден од интересните коментари.

 

Vrc vrc😂

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Ќе ви се допадне

GoGoAnime go go go anime: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 8 (https://gogoanime.be/m/edeN/ep-8)

WCOStream wcostream pokemon: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 94 (https://wcostream.cc/m/VnkY/ep-94)