(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен

By
Ѓорѓе Мичуновиќ, синот на бизнисменот Бране Мичуновиќ, се ожени со својата избраничка Зорана. Свадбата беше направена во познатиот хотел „Сплендид“, а меѓу гостите беа многу познати личности.

dobivaj vesti na viber

На забавата присуствуваа и Цеца Ражнатовиќ и Александра Пријовиќ, а познатите пејачки пееја на веселбата.

Цеца ги воодушеви сите, а видете како му ја отпеа песната „Причај ми, причај“ од Снежана Ѓуришиќ.

И Александра Пријовиќ беше на висина на задачата, а гостите ги воодушеви како со своите така и со хитовите на другите колеги.

Гледајте како се одвиваше веселбата:

Ќе ви се допадне

go88 m1 nổ hũ tài xỉu go88 go88 lừa đảo

sunwin it solutions bảng cầu tài xỉu sunwin sunwin ăn gì ngon