(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен

By
Ѓорѓе Мичуновиќ, синот на бизнисменот Бране Мичуновиќ, се ожени со својата избраничка Зорана. Свадбата беше направена во познатиот хотел „Сплендид“, а меѓу гостите беа многу познати личности.

На забавата присуствуваа и Цеца Ражнатовиќ и Александра Пријовиќ, а познатите пејачки пееја на веселбата.

Цеца ги воодушеви сите, а видете како му ја отпеа песната „Причај ми, причај“ од Снежана Ѓуришиќ.

И Александра Пријовиќ беше на висина на задачата, а гостите ги воодушеви како со своите така и со хитовите на другите колеги.

Гледајте како се одвиваше веселбата:

Ќе ви се допадне

free anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 22

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 11

4Anime One Piece

anime streaming Death Note (Dub)

online anime Naruto: Shippuden (Dub)