(ВИДЕО) Цеца направи хаос на концертот! – Она што го облече ги изненади сите

Фолк ѕвездата ја наполни дискотеката во Будва, а на концертот покрај нејзините деца, имаше и голем број од нејзините пријатели од Србија.Неколку часа откако Цеца Ражнатовиќ беше испратена од белградскиот аеродром во Црна Гора, фолк ѕвездата направи тотален хаос во преполниот „Топ Хил“!

Како што најави, атмосферата беше феноменална, а неколку илјади луѓе на глас пееше со Цеца. Тоа што беше приметно уште на аеродромот, е дека Цеца беше несекојдневно добро расположена, што се одрази и на енергијата на првите од двата концерти во „Топ Хил“.

Тоа што беше поинаку, и вистински изненадување за сите, е дека Цеца не беше облечена во секси фустан, на кои сите навикнавме, туку беше максимално елегантна, во свилена кошула и длабоки панталони.

Ranilo me 300 njih, al’ samo se ti još brojiš 👸♾ #ceca

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on

Инаку, хитот „Личиш на мојот татко“, Цеца синоќа за прв пат го отпеа во живо?

💛 Ličiš na moga oca 💛(prvi put otpjevana uživo) @craznatovic_official 👸 #ceca

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on

Drzi bar neki nivo. #summer17 #bu2 ☝️🎤🇲🇪🥂

A post shared by Vule (@tomislav_vuk) on


Како Цеца изгледаше на аеродромот погледнете на следниот линк:

 

Scroll to Top