(ВИДЕО) Цеца направи незаборавна вечер во Будва – Во публиката и нејзината несудена снајка

By

Светлана Цеца Ражнатовиќ синоќа направи хаос во една дискотека во Будва.

Sjajna atmosfera! Top Hill❤️❤️❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Покрај неколкуте илјадници луѓе, на нејзиниот настап беше и една од нејзините поранешни снајки, Ксенија Бујишиќ.

Ксенија постави снимка на Инстаграм, каде може да се види колку ужива во песните на несудената свекрва.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

AniWatch anime websites: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 23 (https://aniwatch.pro/m/PN8o/ep-23)

WCOStream watch anime dub: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 5 (https://wcostream.cc/m/8a0k/ep-5)