(ВИДЕО) Цеца направи незаборавна вечер во Будва – Во публиката и нејзината несудена снајка

Светлана Цеца Ражнатовиќ синоќа направи хаос во една дискотека во Будва.

Sjajna atmosfera! Top Hill❤️❤️❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Покрај неколкуте илјадници луѓе, на нејзиниот настап беше и една од нејзините поранешни снајки, Ксенија Бујишиќ.

Ксенија постави снимка на Инстаграм, каде може да се види колку ужива во песните на несудената свекрва.

Погледнете:

Scroll to Top