(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста

By

Српската дива Светлана Ражнатовиќ Цеца, беше гостинка во познатото српско шоу на Огнен Амиџич, па тој и постави интересно и незгодно прашање.

Тој ја праша кога било нејзиното прво сексуално искуство а што таа избегнуваше да одговори па на крајот попушти и кажа дека тоа се слушило на осумнаесет ипол години.

Имав осумнаесет и пол години, открила Цеца, а кога Огњен ја прашал каков бил нејзиниот прв секс, таа одговорила:Од оваа дистанца се изгледа подобро.

Во продолжение погледнете го интервјуто:

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Napping Princess (Dub) animepahe Episode Full watch anime online

AnimeFLV: Toradora!: SOS! Hurray for Gourmands anime episode 4 online free at https://animeflv.uk anime websites

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

KissAnime: Dies irae: The Dawning Days (Dub) anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime official website

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=972961

Topsitenet: https://topsitenet.com/profile/animeflixnl/607089/