(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста

By

Српската дива Светлана Ражнатовиќ Цеца, беше гостинка во познатото српско шоу на Огнен Амиџич, па тој и постави интересно и незгодно прашање.

dobivaj vesti na viber

Тој ја праша кога било нејзиното прво сексуално искуство а што таа избегнуваше да одговори па на крајот попушти и кажа дека тоа се слушило на осумнаесет ипол години.

Имав осумнаесет и пол години, открила Цеца, а кога Огњен ја прашал каков бил нејзиниот прв секс, таа одговорила:Од оваа дистанца се изгледа подобро.

Во продолжение погледнете го интервјуто:

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

https://sunwin.fan/