(Видео) Цеца се лула во селото на Богдана

By

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ е во Тител, селото од каде што потекнува нејзината снаа – Богдана. Таму, со  семејството го славеле роденденот на нејзиниот внук Виктор, но таа времето го користи за да ужива во природа. Лулајќи се на огромната лулашка, покажа дека ѝ е убаво па сподели видео и напиша „Тител, убавина“.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at WCOStream black clover wcostream

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Angel Tales Episode 2

Watch Hamtaro Hai! Episode 59

Animefreak1 doodlekit: https://animefreak1.doodlekit.com/

Gotartwork: https://gotartwork.com/Profile/anime-freak/97372/