(ВИДЕО) Цеца се пофали со нокаутот на Вељко

By
Цеца на својот инстаграм-профил сподели неколку снимки од боксерското деби на својот син Вељко.Вељко веќе некое време тренира бокс, а неодамна го имаше и својот прв официјален меч.

dobivaj vesti na viber

„Благодарам на големата поддршка и вложениот труд на мојот син Вељко. Првата победа со технички нокаут. Да живее спортот!“, напиша гордата пејачка во пораката.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven Tokyo Revengers (Dub)

Demon Slayer: Entertainment District Arc

AnimeHeaven Horimiya Episode 11

AnimeHeaven The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

Naruto Episode 215

tải go88