(ВИДЕО) Цеца се пофали со нокаутот на Вељко

Цеца на својот инстаграм-профил сподели неколку снимки од боксерското деби на својот син Вељко.Вељко веќе некое време тренира бокс, а неодамна го имаше и својот прв официјален меч.

„Благодарам на големата поддршка и вложениот труд на мојот син Вељко. Првата победа со технички нокаут. Да живее спортот!“, напиша гордата пејачка во пораката.