(Видео) Цеца во бикини игра на јахта

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ е на летување на Кипар. Таа на својот „Инстаграм“ објави видео на кое игра на јахта во бикини. Пејачката деновиве објавува видеа и слики од летувањето и иако не открива со кого е, српските медиуми пишуваат дека друштво ѝ прави сестра ѝ Лидија со семејството.

Scroll to Top