(Видео) Вељко правеше ергенска забава сосе Цеца качена на маса

By

Огномети, журка до утро и Цеца качена на маса. Вака изгледаше ергенската забава за Вељко Ражнатовиќ, синот на српската фолк-пејачка Цеца. На ергенска вечер една недела пред свадбата Вељко ги собра своите пријатели, но и својата мајка, која се забавуваше до раните утрински часови.

Ќе ви се допадне

KissAnime darling in the franxx kissanime: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 2 (https://kissanimeonline.com/m/nN0e/ep-2)

ANIMEFLIX animeflix ponyo: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2