(ВИДЕО) Вељко Ражнатовиќ го прослави 21 роденден

By

Синот на српската пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Вељко, на Копаоник го прослави 21 роденден, а лудата журка траеше до раните утрински часови.

dobivaj vesti na viber

Меѓу највеселите беше сестрата на Вељко, Анастасија, која на снимката од журката напиша:

„Среќен роденден. Ти си најважната личност во мојот живот. Те сакам од се срце!

 

Srecan ti rodjendan! The most important person in my life, my brother, I wish you a happy birthday 🎈 I love you with all my heart.

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

❤❤❤

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

🌍 @raznatovicanastasija

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

🥂

A post shared by В Р (@vexraz96) on

💞

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

😁

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Ќе ви се допадне