(ВИДЕО) За првпат во јавност фотка од Анастасија и Цеца – Безброј емоции на едно место

By
Нежна фотографија на мајката и ќерката говорат повеќе од илјада зборови.

Дел од фотката од семејниот албум на семејството Ражнатовиќ е достапен за јавноста, а оние кои што знаат да споделат и нови на социјалните мрежи се Вељко и Анастасија.

Новата фотка  од периодот кога Анастасија имала се на се три години, сигурно ќе ги воодушеви сите оние кои ја сакаат Цеца и нејзиното семејство, особено од причина што содржи еден грст емоции.

 

Фотката настанала година дена по убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан, а тоа што не е познато е локацијата.

Погледнете:

 

Погледнете го и интервјуто на Цеца за српски Телеграф на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 11

gogoanime1 GoGoAnime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

gogoanime in Dragon Ball Super (Dub)

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 5

Demon Slayer: Entertainment District Arc