(Видео) Заќути жено, да кажам и јас нешто: Цеца и Марија Шерифовиќ се скараа во шоуто на „Гранд“

By

Дваесет и едногодишната претставничка од Неготино Љупка Арсовска синоќа настапи во „Ѕвездите на Гранд. Она што остави впечаток е реакцијата на жирито, кое почна да вика и да се кара, па мораше да интервенира и директорот Саша Поповиќ.

dobivaj vesti na viber

Додека Цеца коментираше, од страна истовремено зборуваа и Босанац и Марија Шерифовиќ.

„Заќути жено, да кажам и јас една реченица“ ѝ рече Цеца на Шерифовиќ.

За потсетување, Љупка синоќа настапи со песните „Дојди“ и „Фаворито“, а  настапот ѝ се допадна само на Ана Бекута, која ќе биде нејзина менторка. Шерифовиќ и Босанац рекоа дека не сакаат да ѝ го дадат својот глас, затоа што не им се допаднал нејзиниот настап.

Ќе ви се допадне

go88 phiên bản mới nhất danh bai doi thuong go88 mod go88

sunwin app tải sunwin 2022 mẹo chơi tài xỉu sunwin