Водителката од „Парови“ објави провокативно видео од нејзината спална соба

Јована Јеремиќ на својот Фејсбук профил постави кратко видео од спалната соба.

dobivaj vesti na viber

Водителката на „Парови“, ужива во тоа да го објавува баш секој детал од својот живот, а сега постави и кратко видео од креветот.

„Чао другари, лека ноќ… Ви посакувам убаво да спиете, дождот убаво дојде“, порача Јована која од „облеката“ го имала само пешкирот.

Погледнете како Јована пее на следниот линк:

 

Scroll to Top