Водителката од „Парови“ објави провокативно видео од нејзината спална соба

By
Јована Јеремиќ на својот Фејсбук профил постави кратко видео од спалната соба.

Водителката на „Парови“, ужива во тоа да го објавува баш секој детал од својот живот, а сега постави и кратко видео од креветот.

„Чао другари, лека ноќ… Ви посакувам убаво да спиете, дождот убаво дојде“, порача Јована која од „облеката“ го имала само пешкирот.

Погледнете како Јована пее на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Shounen Ashibe: Go! Go! Goma-chan 2 animeflv Episode 32 anime to watch

Website https://kissanime.mx: Watch You Don't Know Gunma Yet kissanime Episode 12 kissanimefree

AnimeKisa: Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Wild Dance of Kyoto (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in anime

Watch The Silver Guardian (Dub) Episode 12

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/animefreakws

Docs google: https://docs.google.com/drawings/d/1buZI4vghUa0vV840-xmrPNyDyTZ6q7jSW7MgqOhLGX0/edit?usp=sharing