Законската жена и Ана Бекута се простија од Милутин Мркоњиќ

By

Драгана Даша Мркоњиќ, законската сопруга на пратеникот и почесен претседател на СПС, Милутин Мркоњиќ, дојде со црвена роза на гробиштата во Белград каде што му оддаде последна почит на својот сопруг.  Таа беше цела во црно, а за рака ја држеше маж кој не се одвојуваше од неа.

Даша се сретна и со пејачката Ана Бекута, со која нејзиниот сопруг помина десет години во љубовна врска. И двете заедно беа на последното испраќање иако Драгана не дојде на комеморацијата.

 

Драгана во последните години живее во хотел во Белград, а Милутин често ја посетувал и ѝ помагал. Тие беа во одлични односи и по разделбата по триесет години брак, но официјално никогаш не се разведоа.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven AnimeHeaven My Hero Academia

watch animes DARLING in the FRANXX (Dub)

AnimeHeaven BANANA FISH

animes online Attack on Titan

stream anime online DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO