Журка со Гоца Тржан, српската пејачка има настап во Скопје

By

Популарната српска пејачка Гоца Тржан, в среда, 1 декември, ќе пее во скопскиот бар „Интермецо“. Скопјани ќе може да уживаат во нејзините хитови, а билетите, кои се во ограничен број, се веќе пуштени во продажба.

Гоца Тржан, oсвен по многубројните хитови, е позната и по својата музичка позитивна енергија на своите настапи.

Настанот ќе се одвива според пропишаните мерки против Ковид-19. Ќе се почитуваат препораките на властите и ќе има соодветна дистанца меѓу гостите.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 8

Tokyo Ghoul

anime streaming Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

To Your Eternity Episode 18

AnimeHeaven Black Clover (Dub)