Златото блеска на сите страни – Карлеуша објави селфи од пред 15 години

By
Карлеуша на својот Твитер-профил објави секси фотографија од 2002 година. Пејачката на „Твитер“ предизвика лавина коментари.На фотографијата може да се забележи дека има златен фустан, а во прв план се гледа нејзиното огромно деколте.

Фановите сметаат дека и пред 15 години Јелена била бомба.

 

Ќе ви се допадне