ЏЕТ СЕТ

Ким Кардашијан го покажа газот без филтер

Реалити ѕвездата Ким Кардашијан во розови бикини и танга позирала на плажа во Малибу за снимање кампања за сопствената колекција костими за капење „Скимс“. Основачката …

Ким Кардашијан го покажа газот без филтер Прочитај повеќе »

Во кревет со Александра доживувам вистинско блаженство: Кијану Ривс првпат прозборе за својата девојка

Холивудскиот актер Кијану Ривс (58) во моментов го промовира филмот „John Wick: Chapter 4“. Тој во интервју за магазинот „Пипл“ првпат прозборе за љубовта со својата …

Во кревет со Александра доживувам вистинско блаженство: Кијану Ривс првпат прозборе за својата девојка Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли на ручек со британскиот милијардер Дејвид Мајер

Холивудската глумица Анџелина Џоли е снимена пред неколку дена на ручек со британскиот милијардер Дејвид Мајер. Некои од медиумите пренесоа дека двајцата веќе некое време …

Анџелина Џоли на ручек со британскиот милијардер Дејвид Мајер Прочитај повеќе »

Принцот Хари го обвини кралското семејство дека криеле од него дека мобилниот му е хакиран

Принцот Хари го обвини кралското семејство и Бакингемската палата дека криеле од него дека мобилниот му бил хакиран. За време на судењето во Лондон рече …

Принцот Хари го обвини кралското семејство дека криеле од него дека мобилниот му е хакиран Прочитај повеќе »

Актерот Дејвид Џејсон на 83 години ги запознал ќерката и внукот за кои не знаел дека постојат

Британскиот актер Дејвид Џејсон, на 83 години дознал дека има уште една ќерка, која денес има 52 години. Популарниот Дел Бој од хумористичната серија „Сплетки“, …

Актерот Дејвид Џејсон на 83 години ги запознал ќерката и внукот за кои не знаел дека постојат Прочитај повеќе »

(Видео) Принцот Хари се судри со фотограф додека влегуваше во суд во Лондон

Принцот Хари доживеа непријатен момент пред судот во Лондон. Принцот во еден момент случајно се судрил со фотограф, додека пристигнувал во Високиот суд во Лондон …

(Видео) Принцот Хари се судри со фотограф додека влегуваше во суд во Лондон Прочитај повеќе »

(Видео) Салма Хајек со сопругот го чистат од ѓубре дното на Мртво море

Актерката Салма Хајек со сопругот Франсоа Анри Пино нуркаат и го чистат дното на морето во Јордан од ѓубре. Облечени во нуркачки костими и опремени …

(Видео) Салма Хајек со сопругот го чистат од ѓубре дното на Мртво море Прочитај повеќе »

Шакира има нов дечко со кој се гледа четири месеци, тврдат шпанските медиуми

Шакира има нов дечко откако се раздели од нејзиниот партнер, поранешниот фудбалер Жерар Пике, пишуваат шпанските медиуми. Медиуми му влегоа во трага на човекот со …

Шакира има нов дечко со кој се гледа четири месеци, тврдат шпанските медиуми Прочитај повеќе »

За фотографија во бикини, шпанските медиуми на девојката на Пике и понудиле милион долари

Клара Чиа Марти, девојката на фудбалерот Жерар Пике ја одбила понудата на шпански медиуми во интервју да раскаже се што знае за Шакира, па сега и …

За фотографија во бикини, шпанските медиуми на девојката на Пике и понудиле милион долари Прочитај повеќе »

(Видео) Џереми Ренер се враќа во форма откако беше прегазен од чистач за снег

Американскиот актер Џереми Ренер успешно закрепнува откако на почетокот на јануари беше прегазен од чистач за снег. Тој на Твитер објави видео како вежба на …

(Видео) Џереми Ренер се враќа во форма откако беше прегазен од чистач за снег Прочитај повеќе »

Здравјето ми беше загрозено поради улога во филм, актерот Том Хенкс зборува за борбата со шеќерот

Том Хенкс повеќе од 10 години се бори со дијабетес тип 2. Познатиот актер во една прилика изјави дека веќе некое време се бори со …

Здравјето ми беше загрозено поради улога во филм, актерот Том Хенкс зборува за борбата со шеќерот Прочитај повеќе »

Мајка ми дозволи на 11 години да глумам проститутка во филм: актерката Брук Шилдс за филмот „Прити бејби“

Актерката Брук Шилдс позната по нејзината улога како проститутка во филмот „Прити бејби“ од 1978 година, во интервју вели дека никогаш не би им дозволила …

Мајка ми дозволи на 11 години да глумам проститутка во филм: актерката Брук Шилдс за филмот „Прити бејби“ Прочитај повеќе »

Најсексапилниот дедо Џанлука Ваки ужива во семејната идила на Флорида

Италијански диџеј и милионер Џанлука Ваки (55) , чие богатство се проценува на околу 350 милиони британски фунти, деновиве е прогласен за најсексапилен дедо за  …

Најсексапилниот дедо Џанлука Ваки ужива во семејната идила на Флорида Прочитај повеќе »

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс првпат позираа со сите четири деца

Блејк Лајвли (35) и Рајан Рејнолдс (46) неодамна го добија нивното четврто дете и  сега за првпат беа фотографирани сите заедно. Славните актери позираа со …

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс првпат позираа со сите четири деца Прочитај повеќе »

(Видео) Сопругата на Коби Брајант ги однесе децата во Дизниленд

Сопругата на легендарниот НБА кошаркар Коби Брајант, Ванеса, во неделата денот го помина со децата во Дизниленд во Калифорнија. Сподели фотографии и видеа од игрите …

(Видео) Сопругата на Коби Брајант ги однесе децата во Дизниленд Прочитај повеќе »

Џони Деп се пресели во англиско село и почна да живее мирен и повлечен живот

Американскиот актер Џони Деп вели дека го претпочита своето мирно секојдневие во Велика Британија, каде што моментално живее на имот од 850 хектари во округот …

Џони Деп се пресели во англиско село и почна да живее мирен и повлечен живот Прочитај повеќе »

Објавени првите фотографии со Лејди Гага како Харли Квин во „Џокер“

Пејачката и глумица Лејди Гага е видена на снимањето на новото продолжение на „Џокер“ во кој ќе го глуми ликот Харли Квин. Новото продолжение Joker:Folie …

Објавени првите фотографии со Лејди Гага како Харли Квин во „Џокер“ Прочитај повеќе »

Оскаровката Бри Ларсон призна дека на улица луѓето не ја препознаваат

Американската глумица Бри Ларсон неодамна во интервју за Harpers Bazaar, рече дека во јавноста ретко кој од фановите ја препознаваат на улица. Исто така додаде …

Оскаровката Бри Ларсон призна дека на улица луѓето не ја препознаваат Прочитај повеќе »

Шпански медиуми тврдат дека мајката на Пике ја удрила Шакира

Шпанските медиуми пренесоа дека мајката на Џерард Пике, Монтесерат Бернабеу ја удрила Шакира. Колумбиската пејачка неодамна дозна за неверството на бившиот со помладата студентка Клара …

Шпански медиуми тврдат дека мајката на Пике ја удрила Шакира Прочитај повеќе »